Nábor dětí

Čas a místo náboru

Nábor probíhá od zahájení tréninkové sezóny a dále průběžně po celý školní rok.

Nábor je vhodný pro děti základních škol od cca 6 let. Hlásit se mohou i starší zájemci do kurzů mírně pokročilých nebo pokročilých karatistů. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Přijďte:

pondělí nebo středu od 16:30 hodin do malé tělocvičny ZŠ L. Kuby v Č. Budějovicích

pondělí nebo středu od 18:15 hodin do tělocvičny ZŠ Bolevecká v Plzni

Na vyzkoušení první 3 tréninky zdarma.

Těšíme se na vás

Na první trénink

Pro potřeby dětského tréninku může být kimono nové nebo z druhé ruky. Ale bohatě postačí tepláky a tričko. Kimono umíme zajistit za výhodnou cenu (500 Kč) přímo od výrobce včetně výšivky klubu. Informace u trenéra. Velikost kimona se řídí velikostí postavy v centimetrech.

Před použitím v tělocvičně musí být kimono upraveno tak, aby mělo správnou délku. Je tedy potřeba zahrnout nohavice od kalhot tak, aby jejich spodní hrana končila cca 10 cm nad podlahou. Na vrchním kabátku je také vhodné provést založení rukávů tak, aby od konce rukávu k zápěstí bylo cca 5 – 10 cm.

Založení je možné provést pomocí zažehlení, suchých zipů apod. Zkrácení kimona zajišťuje bezpečnost v průběhu tréninku (uklouznutí na nohavici, zachycení a pohmoždění prstů v rukávu apod). Dodržujte prosím správnou délku kimona.

Během chladného počasí (listopad až březen) doporučuji zvláště u dětí používat ještě bílé tričko na tělo, které je první vrstvou pod kabátkem kimona.

Je dobré dětem připravit s sebou pití (cca. 0,5 litru).

Cvičíme na ve cvičkách nebo na boso.

Přihláška

Přihláška je ke stažení v sekci Ke stažení. Nebo odkazem přímo zde.

Cena

Viz stránka Poplatky.

Jak to u nás vypadá

Glazing ČUS ZŠ Kuby JKA ČR Kaiten JKA WF MŠ MT České Budějovice Jihočeský kraj
Přejít k navigační liště