Soutěže

Mikulášský turnaj mládeže Jihočeského svazu japonského karate 2019 - Č. Krumlov - 07. 12. 2019

Bára Sukdolová Kata mladší žákyně 9-8. kyu 1. místo
Filip Pogorelskij Kata starší žáci 3. místo
Filip Tlačil Kata mladší žáci 2. místo
Filip Vobořil Kata mini žáci 2. místo
Filip Zeman Mladší přípravka 4-5 let 3. místo
František Malík Kata starší žáci 2. místo
Jakub Nejedlý Kata starší žáci 1. místo
Pogorelskij, Malík, Nejedlý Kata team starší žáci/žákyně 1. místo
Sukdolová, Košinová, Tlačil Kata team mladší žáci/žákyně 3. místo
Vitorio Velkoborský Začátečníci do 11 let 3. místo

3. kolo Česká národní liga karate JKA 2019 - Kadaň - 02. 11. 2019

Nejedlý, Marx, Pogorelskij, Malík, Jandová Liga smíšených družstev - žáci 8. místo

Mistrovství ČR JKA 2019 - Kadaň - 02. 11. 2019

Tereza Nejedlá Kumite starší dorostenky 10. místo

2. kolo Česká národní liga karate JKA 2019 - Praha - 12. 10. 2019

Nejedlý, Marx, Pogorelskij, Malík, Jandová Liga smíšených družstev - žáci 9. místo

2. kolo NP JKA žáků a juniorů 2019 - Praha - 28. 09. 2019

Adriana Pertlíčková Kata mini žákyně 1. místo
Adriana Pertlíčková Kumite mini žákyně 1. místo
Jakub Nejedlý Kumite starší žáci 4. místo
Tomáš Marx Kata starší žáci 12. místo
Tomáš Marx Kumite starší žáci 14. místo

Jihočeský turnaj mládeže Japonského karate 2019 - Č. Budějovice - 01. 06. 2019

Adéla Bílá Kumite mladší dorostenky 2. místo
Bílá, Nejedlá, Sklenář Kata team dorostenci/dorostenky 2. místo
Filip Sklenář Kumite starší žáci 2. místo
Habart, Vobořil, Turek Kata team mladší žáci/žákyně 2. místo
Jakub Nejedlý Kata starší žáci 2. místo
Jakub Nejedlý Kumite starší žáci 1. místo
Matěj Habart Kata mini žáci 2. místo
Nejedlý, Malík, Marx Kata team starší žáci/žákyně 1. místo
Patrik Turek Kata mladší žáci/žákyně 9-8. kyu 1. místo
Sukdolová, Kroupa, Habart Kata team mini žáci/žákyně 3. místo
Tereza Nejedlá Kumite mladší dorostenky 1. místo
Tomáš Marx Kumite starší žáci 3. místo

Krajský přebor Jihočeského svazu karate JKA 2019 - Č. Budějovice - 06. 04. 2019

Bílá Adéla Kata starší dorostenky 4. místo
Brchlová Aneta Kumite starší dorostenky 1. místo
Kreslin Daniel Kata junioři 1. místo
Kreslin Daniel Kumite junioři 1. místo
Kreslin Daniel Kata senioři 1. místo
Kreslin Daniel Kumite senioři 1. místo
Nejdelá Tereza Kata starší dorostenky 2. místo
Nejedlý Jakub Kumite starší žáci 2. místo
Pogorelskij Filip Kata starší žáci 2. místo
Tlačil Filip Kumite mladší žáci 3. místo
Turek Patrik Kata mladší žáci 4. místo
Vobořil Filip Kata minižáci 2. místo

1. kolo NP JKA žáků a juniorů 2019 - Praha - 16. 03. 2019

Habart Jakub Kata mladší žáci 16. místo
Malík František Kumite starší žáci 10. místo
Marx Tomáš Kumite starší žáci 15. místo
Marx Tomáš Kata starší žáci 14. místo
Nejedlý Jakub Kumite starší žáci 6. místo
Tlačil Filip Kumite mladší žáci 13. místo

1. kolo Česká národní liga karate JKA 2019 - J. Hradec - 16. 02. 2019

Nejedlý, Marx, Pogorelskij, Malík, Jandová Liga smíšených družstev - žáci 6-7. místo