Soutěže

Jihočeský turnaj mládeže Japonského karate 2017 - Tábor - 21. 10. 2017

Kreslin Daniel Kata starší dorostenci 3. místo
Malík František Kata mladší žáci 3. místo
Malík, Pogorelskij, Nejedlý Kata team mini+ml. žáci 2. místo
Nejedlý Jakub Kata mladší žáci 2. místo
Pogorelskij Filip Kata mladší žáci 1. místo
Tlačil Filip Kata mini žáci 9.-8. Kyu 3. místo
Tlačil Filip Kata mladší žáci 9.-8. Kyu 2. místo
Tůma Ondřej Kata mini žáci 9.-8. Kyu 1. místo
Tůma Ondřej Kata mladší žáci 9.-8. Kyu 1. místo

2. kolo NP JKA seniorů a dorostu 2017 - Kadaň - 14. 10. 2017

Bílá Adéla Kumite mladší dorostenky 15. místo
Brchlová Aneta Kumite mladší dorostenky 13. místo
Brchlová Aneta Kata mladší dorostenky 15. místo
Kreslin Daniel Kumite starší dorostenci 9. místo
Kreslin Daniel Kata starší dorostenci 7. místo
Wagner Tadeáš Kumite mladší dorostenci 13. místo

2. kolo NP JKA žáků a juniorů 2017 - Praha - 01. 10. 2017

Marx Tomáš Kumite mladší žáci 11. místo
Nejedlý Jakub Kata mladší žáci 15. místo

Jihočeský turnaj mládeže Japonského karate 2017 - Č. Budějovice - 03. 06. 2017

Dědičová Aneta Kata starší žákyně 2. místo
Dědičová, Chalupová, Bílá Kata team starší žáci/žákyně 3. místo
Kučerová Klára Kata mladší žákyně 3. místo
Malík, Pogorelskij, Nejedlý, Marx Kata team mini+ml. žáci 2. místo
Nejedlý Jakub Kata mladší žáci 1. místo

Krajský přebor Jihočeského svazu karate JKA 2017 - Č. Budějovice - 08. 04. 2017

Bílá Adéla Kumite mladší dorostenky 3. místo
Brchlová Aneta Kumite mladší dorostenky 2. místo
Chalupová Pavlína Kata starší žákyně 4. místo
Dědičová Aneta Kata mladší dorostenky 3. místo
Folwarczny Beáta Kata mini žákyně 2. místo
Fremrová Michaela Kata starší žáci 9.-8. Kyu 3. místo
Habart Jakub Kata mini žáci 9.-8. Kyu 3. místo
Habart Jakub Kata mini žáci 1. místo
Kreslin Daniel Kata starší dorostenci 4. místo
Kreslin Daniel Kumite starší dorostenci 3. místo
Kreslin Daniel Kata junioři 4. místo
Kreslin Daniel Kumite junioři 2. místo
Kučerová Klára Kata mladší žákyně 4. místo
Marx Tomáš Kata mladší žáci 3. místo
Marx Tomáš Kumite mladší žáci 3. místo
Nejedlý Jakub Kumite mladší žáci 1. místo
Pelzer Aleš Kata mladší dorostenci 3. místo
Tůma Matěj Kata mini žáci 3. místo
Tůma Ondřej Kata mini žáci - 9.-8. Kyu 2. místo
Tůma Ondřej Kata mini žáci 2. místo

1. kolo NP JKA žáků a juniorů 2017 - Praha - 18. 03. 2017

Nejedlý Jakub Kumite mladší žáci 8. místo