Soutěže

Mikulášský turnaj mládeže Jihočeského svazu japonského karate 2018 - Č. Krumlov - 08. 12. 2018

Bílá Adéla Kata mladší dorostenky 2. místo
Bílá, Nejedlá, Fremrová Kata team dorostenci/dorostenky 3. místo
Habart Jakub Kata mladší žáci 3. místo
Kroupa Tomáš Kata mini žáci 9.-8. Kyu 1. místo
Malík František Kata starší žáci 2. místo
Marx Tomáš Kata mladší žáci 1. místo
Marx, Tlačil, Habart Kata team Mladší žáci/žákyně 2. místo
Nejedlý, Malík, Pogorelskij Kata team Starší žáci/žákyně 1. místo
Pogorelskij Filip Kata starší žáci 1. místo
Tlačil Filip Kata mladší žáci 2. místo
Tůma Matěj Kata mini žáci 2. místo
Tůma Ondřej Kata mini žáci 1. místo

3. kolo Česká národní liga karate JKA 2018 - Praha - 04. 11. 2018

Nejedlý, Marx, Pogorelskij, Malík, Kneiflová, Jandová Liga smíšených družstev - žáci 6. místo

Mistrovství ČR JKA 2018 - Praha - 03. 11. 2018

Marx Tomáš Kumite mladší žáci 11. místo

Jihočeský turnaj mládeže Japonského karate 2018 - Tábor - 20. 10. 2018

Bílá, Nejedlá, Wagner Kata team mladší dorost 2. místo
Malík František Kata starší žáci 2. místo
Marx Tomáš Kata mladší žáci 1. místo
Pogorelskij Filip Kata starší žáci 1. místo
Pogorelskij, Nejedlý, Malík Kata team starší žáci 1. místo
Tůma Ondřej Kata mini žáci 2. místo
Tůma, Marx, Tlačil Kata team mini+mladší žáci 3. místo

2. kolo NP JKA seniorů a dorostu 2018 - Kadaň - 13. 10. 2018

Brchlová Aneta Kumite mladší dorostenky 11. místo

2. kolo Česká národní liga karate JKA 2018 - Kadaň - 13. 10. 2018

Nejedlý, Marx, Pogorelskij, Malík, Kneiflová, Jandová Liga smíšených družstev - žáci 6. místo

Jihočeský turnaj mládeže Japonského karate 2018 - Č. Budějovice - 09. 06. 2018

Bílá Adéla Kata mladší dorostenky 2. místo
Bílá Adéla Kumite mladší dorostenky 2. místo
Brchlová Aneta Kata mladší dorostenky 1. místo
Brchlová Aneta Kumite mladší dorostenky 1. místo
Folwarczny Beáta Kata mini žákyně 2. místo
Malík František Kumite starší žáci 1. místo
Marx Tomáš Kata mladší žáci 1. místo
Marx Tomáš Kumite starší žáci 3. místo
Nejedlý Jakub Kumite starší žáci 2. místo
Pogoreskij Filip Kata starší žáci 2. místo
Šímová Klára Kata mladší žáci 9.-8. Kyu 3. místo
Šímová Šárka Kata mladší žáci 9.-8. Kyu 1. místo
Tůma Matěj Kata mini žáci 3. místo
Tůma Ondřej Kata mini žáci 2. místo
Turek Patrik Kata mini žáci 9.-8. Kyu 2. místo
Vobořil Filip Kata mini žáci 9.-8. Kyu 1. místo

Krajský přebor Jihočeského svazu karate JKA 2018 - Č. Budějovice - 07. 04. 2018

Bílá Adéla Kata mladší dorostenky 4. místo
Brchlová Aneta Kumite mladší dorostenky 1. místo
Chalupová Pavla Kumite starší žákyně 3. místo
Folwarczny Beáta Kata mini žákyně 2. místo
Kreslin Daniel Kata junioři 2. místo
Kreslin Daniel Kumite junioři 2. místo
Kreslin Daniel Kata senioři 2. místo
Marx Tomáš Kata mladší žáci 4. místo
Marx Tomáš Kumite mladší žáci 1. místo
Nejedlá Tereza Kumite mladší dorostenky 3. místo
Nejedlý Jakub Kumite starší žáci 3. místo
Šímová Klára Kata mladší žáci 9.-8. Kyu 3. místo
Šímová Šárka Kata mladší žáci 9.-8. Kyu 2. místo
Tůma Ondřej Kata mini žáci 2. místo
Turek Patrik Kata mini žáci 9.-8. Kyu 1. místo

1. kolo NP JKA žáků a juniorů 2018 - Praha - 17. 03. 2018

Marx Tomáš Kumite mladší žáci 13. místo
Marx Tomáš Kata mladší žáci 12. místo
Nejedlý Jakub Kata starší žáci 14. místo

1. kolo NP JKA seniorů a dorostu 2018 - Praha - 10. 02. 2018

Bílá Adéla Kumite mladší dorostenky 10. místo
Brchlová Aneta Kumite mladší dorostenky 14. místo
Wagner Tadeáš Kumite mladší dorostenci 16. místo

1. kolo Česká národní liga karate JKA 2018 - Praha - 10. 02. 2018

Nejedlý, Marx, Pogorelskij, Malík, Kneiflová, Jandová Liga smíšených družstev - žáci 6. místo